צור קשר מידע לטיול בהודומאמרים על הודוהמלצותדרום הודוצפון הודו - ההימלאיה ההודיתהודו הקלאסיתהודוראשי
     

טיול עם פסטיבל


ברוכים הבאים להודו – ארץ של חגיגה בלתי פוסקת.


בהודו כל אירוע הוא סיבה למסיבה, כל ניצחון של האלים רבי העצמה על השדים הוא סיבה לפסטיבל – ויש לא מעט ניצחונות שכאלה בסיפורי המיתולוגיה העתיקים. ההודים יודעים לחגוג, ולא מתביישים לשמוח – ממש כמו ילדים, וכך הופך כל חג ופסטיבל לחגיגה של צבעים, ריחות וצלילים.


אנחנו מזמינים אתכם לטייל ולחגוג איתנו בטיולים מיוחדים להודו המשלבים ביקור בפסטיבלים ססגוניים, בטקסים חגיגיים ובמפגשי דת המוניים. נפגוש את אנשי הכפר ואנשי העיר יושבים יחד סביב צלמי האלים האהובים, את רועי הצאן ואנשי הדת, ונתארח בביתן של משפחות מקומיות לחגוג יחד איתן את החג.

 

 הטיולים מותאמים אישית לזוגות או קבוצות קטנות - בסגנון טיול פרטי או טיול עצמאי מאורגן. 

 

מספר הצעות לטיולים בהודו שמשלבים ביקור בפסטיבל :

 

  

טיול לדהרמסלה, לדאק, לה ולמרומי ההימלאיה בשילוב פסטיבל לדאק – 19 ימים
הפסטיבל בעיר לה בתאריכים 20-24 בספטמבר 2017
לתוכנית המלאה ולפרטים נוספים – לחצו כאן!!!
טיול למרומי ההימלאיה ההודית. נבקר בחלקים הגבוהים של ההימלאיה, ובחלקים מן הרמה הטיבטית. בכפרים מבודדים, מהגבוהים בעולם, אשר הדרך אליהם חסומה רוב ימות השנה בשל השלגים הכבדים. נבקר בפסטיבל לדאק בעיר לה המושך אליו את תושבי כל הכפרים והשבטים באזור לכינוס שנתי בו מחליפים התושבים מידע, סחורות, גידולים, סיפורי גבורה ואומץ של תושבי ההרים והרבה תרבות. זוהי הזדמנות לשידוכים, חתונות, טקסים דתיים וחגיגות אחרות באזור בו תושבי הכפרים חיים בבידוד כמעט מוחלט בימי החורף הקרים והמושלגים. נטעם מעט מן המטבח ההודי בקורס בישול, נתענג במסג' איורוודי ונחלץ עצמות בשיעור יוגה בליווי מאסטר מקומי.


טיול להודו הקלאסית ולהימלאיה הירוקה בשילוב פסטיבל קולו - הדושרה – 22 ימים
הפסטיבל בעמק קולו באוקטובר 2017
לתוכנית המלאה ולפרטים נוספים – לחצו כאן!!!
טיול לצפון - מרכז הודו המשלב ביקור במקומות קלאסיים ומוכרים לצד מקומות אותנטיים ומיוחדים. נטייל באזורים עם תרבות אנושית מעניינת, ערים קדושות, כפרים, מקדשים, ארכיטקטורה מן המרשימות בעולם, ונופים קסומים. נשים דגש על היכרות אמיתית עם הודו, תושביה ואורח החיים המיוחד. נהנה מאטרקציות מקוריות: שייט, רכיבה על פילים, שיעור בישול הודי מעניין וגם טעים, מופע מחול ראג'סטאני ססגוני, צפייה בסרט הודי תוצרת בוליווד ועוד... נשלב בטיול ביקור בפסטיבל הדושרה הנחגג בעמק קולו, הפסטיבל נחגג לכבוד נצחונו של האל האהוב - לורד ראמה את השד בעל 10 הראשים ראוונה. תושבים מכל האזור נוהרים אל החגיגה עם האלים המקומיים שלהם וחוגגים במופעים מסורתיים וריקודים, והאווירה מיוחדת מאוד!


טיול להודו הקלאסית, ראג'יסטאן וורנסי בשילוב פסטיבל הגמלים בפושקר - 16 ימים
הפסטיבל בעיירה פושקר שבראג'יסטאן בנובמבר 2017
לתוכנית המלאה ולפרטים נוספים – לחצו כאן!!!
טיול לצפון - מרכז הודו, נבקר במדינת רג'סטאן המדברית - בעיר הכחולה ג'ודפור, בעיר הורודה ג'איפור, באודאיפור הרומנטית, ובפושקר השוכנת לגדות אגם קדוש בימי פסטיבל הגמלים ההססגוני. נבקר בורנאסי הקדושה שלגדות נהר הגנגס הקדוש– לב ליבה של ההוויה ההודית וגם בדלהי הבירה . נבלה בפושקר בתקופה היפה והססגונית ביותר – ימי פסטיבל הגמלים המסורתי. בימי הפסטיבל נוהרים אל העיר מאות אלפי אנשים מכל רחבי הודו עם גמליהם ופרותיהם, למכור ולקנות, לחגוג ובאותה ההזדמנות להרוויח טבילת היטהרות באגם הקדוש. נטייל ברחבי העיר ובמתחם היריד ונתרשם מן התלבושות המסורתיות, המוסיקה, הטקסים וכמובן – איך לא – הגמלים.

 

טיול קלאסי, הטאג' מהאל וראג'סטאן בשילוב 2 פסטיבלים מיוחדים - 16 ימים
הפסטיבלים בנאגור ובעיר ג'איסלמר שבראג'יסטאן בתאריכים 6-14 בפברואר 2017 
לתוכנית המלאה ולפרטים נוספים – לחצו כאן!!!
טיול לצפון - מרכז הודו המשלב ביקור ב-2 פסטיבלים מיוחדים ולא ממוסחרים... נלון בארמונות מהארג'ה ומלונות בוטיק וספא ונהנה מאטרקציות מקוריות: שייט בנהר בגנגס, רכיבה על פילים, שיעור בישול הודי מעניין וגם טעים, צפייה בסרט הודי תוצרת בוליווד ועוד... נאגור זוהי עיירה קטנה ואותנטית, המארחת מדי שנה פסטיבל גמלים מסורתי, השני בגודלו בהודו. בימי הפסטיבל מגיעים לעיירה אלפי סוחרי בקר – שוורים, פרות, סוסים, גמלים ועוד, להציע את מרכולתם, להתעדכן בחדשות מהאזור וליהנות ממופעי פולקלור ססגוניים ומוסיקה מסורתית. בהמשך נגיע אל ג'איסלמר בימי פסטיבל המדבר המתקיים כאן מדי שנה. זהו פסטיבל ססגוני ובו נערכים מופעי רחוב של מחול מסורתי, תיאטרוני בובות, תחרויות משעשעות – ביניהן תחרות קשירת טורבן, תחרות השפם הארוך ביותר וריקודי גמלים, ועוד. תושבי האזור מגיעים לכאן בבגדיהם המסורתיים המעוטרים בשלל צבעים והחגיגה גדולה...
למידע נוסף על טיולים להודו - לחץ כאןהודו טיול עצמאי להודו טיולים להודו טיול בהודו

הודו
טיול עצמאי בהודו
טיול עם פסטיבל
הודו למתקדמים
טיול ג'יפים בהודו
טיול משפחות להודו
הודו לאנשי עסקים
טיול נשים להודו
תרמילאי בסטייל בהודו
טרקים בהודו
נפאל
אודות
- מפת האתר -
טיול להודו
טיולים בהודו

טיולים להודו
 
  טיול בהודו  
טיול מאורגן להודודרום הודוצפון הודובית מלון בדלהיבתי מלון בהודוהודוטיול להודוטיול בהודוטיולים בהודוטיולים להודו
כל הזכויות שמורות ל- אליק חודי טיולים מיוחדים להודו  go2india.co.il
- בניית אתרי אינטרנט PureSimple -